NEXX - budujemy z pasją

Inwestycje

Obecnie przygotowujemy się do inwestycji związanej z budową modernistycznych budynków na terenie Gminy Pawłowice.

Kameralne "Osiedle Akacjowe" to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, umiejscowionych przy ul. Klonowej.
Dedykujemy je w szczególności osobom, które szukają zacisznego kąta, by odpocząć w rodzinnej atmosferze od zgiełku wielkich miast.

Projektowane obiekty to budynki dwukondygnacyjne z garażami na samochody osobowe i dodatkowym miejscem parkingowym. Każdy z nich posiada ogród z tarasem, a w obrębie działki zaprojektowana jest zieleń ozdobna niska, co zachęca do wypoczynku i wspólnego relaksu z rodziną.
Funkcjonalny projekt domu stwarza możliwość różnorodnego kształtowania przestrzeni, swobodnej aranżacji, zapewnia komfort, a także, co ważne w dzisiejszych czasach oszczędności w ogrzewaniu. Osiedle znajdować się będzie na ogrodzonej działce, a z myślą o bezpieczeństwie potencjalnych mieszkańców teren będzie monitorowany.

W niedalekim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz placówki handlowe. Malownicze otoczenie i świetnie zorganizowany teren rekreacyjny sprzyja spacerom i rowerowym wycieczkom.

więcej na stronie inwestycji